Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 лютого на 68 році пішов з життя головний лікар Веселинівської центральної районної лікарні, Заслужений лікар України Вишняков Іван Гаврилович, який багато років присвятив організації та розвитку сфери охорони здоров’я Веселинівщини.

Прощання відбудеться 17 лютого об 11.30 у поліклініці Веселинівської ЦРЛ.

Свою професійну діяльність випускник Одеського державного медичного інституту Вишняков І.Г. почав в 1972 році. За  46 років пройшов шлях від лікаря травматолога до головного лікаря Веселинівської ЦРЛ.

Працював лікарем травматологом, завідуючим поліклінічним відділенням. Останні 17 років працював головним лікарем Веселинівської ЦРЛ. Іван Гаврилович на усіх посадах виявляв себе  як грамотний, кваліфікований фахівець. Його знання, досвід організаторські здібності, досвід, творчий підхід до вирішення проблем забезпечували успішну діяльність всіх очолюваних ним колективів.
Вишняков І.Г. користувався заслуженим авторитетом і повагою серед колег, пацієнтів та городян. Його називали лікарем з великої літери, тому що до кінця своїх днів він залишався вірний клятві Гіппократа.  
Іван Гаврилович народився у 1949 році в селі Троїцьке Біляївського району Одеської області.
З 1972 по 1973 рік проходив інтернатуру в Одеській обласній клінічній лікарні, з 1973 по 1977 рік працював лікарем-травматологом Веселинівської районної лікарні, з 1977 по 1979 рік навчався в очній клінічній ординатурі з травматології і ортопедії у Одеському державному медичному інституті.
З 1979 по 1981 рік працював лікарем у Первомайській міській лікарні, з 1981 по 1986 рік – завідуючий поліклінічним відділенням Веселинівської районної лікарні, з 1986 по 1988 рік – завідуючий поліклінікою №2 міста Тіраспіль Молдавської РСР, з 1988 по 2000 рік - завідуючий поліклінічним відділенням Веселинівської районної лікарні, з 2000 року – головний лікар районної лікарні. За сумісництвом лікар-травматолог. Отримав почесне звання «Заслужений лікар України».
В 1990 році обирався депутатом Веселинівської селищної ради, в 1998 – 2002 роках депутат Миколаївської обласної рад, 2006 року - депутат Веселинівської районної ради.
Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, колектив Веселинівської центральної районної лікарні та вся медична спільнота Миколаївщини висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного у зв'язку з втратою та сумує разом з ними у цю важку мить.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку