Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСпеціалістами проведено ознайомчий майстер-клас роботи в електронній медичній системі Helsi, в якому взяли участь фахівці центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 та №7.
Під час заходу розповіли детальніше про електронну медичну систему Helsi, створену для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Вона надає можливість легко знайти та обрати свого лікаря, швидко записатися на прийом on-line, переглянути миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта, доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК), призначень лікаря та плану лікування.

Для лікарів ця система також корисна. Це зручне ведення історії хвороби пацієнтів та ЕМК, оперативне отримання результатів діагностики та аналізів, легке використання клінічних протоколів і зрозумілий кабінет для ведення прийому пацієнтів.

Фото УОЗ ОДА

Всі дані зберігаються у дата-центрі, який отримав сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України.

Фото УОЗ ОДА

Обробка персональної інформації громадян відбувається в правовому полі України.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку