Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСпеціалістами проведено ознайомчий майстер-клас роботи в електронній медичній системі Helsi, в якому взяли участь фахівці центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 та №7.
Під час заходу розповіли детальніше про електронну медичну систему Helsi, створену для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Вона надає можливість легко знайти та обрати свого лікаря, швидко записатися на прийом on-line, переглянути миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта, доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК), призначень лікаря та плану лікування.

Для лікарів ця система також корисна. Це зручне ведення історії хвороби пацієнтів та ЕМК, оперативне отримання результатів діагностики та аналізів, легке використання клінічних протоколів і зрозумілий кабінет для ведення прийому пацієнтів.

Фото УОЗ ОДА

Всі дані зберігаються у дата-центрі, який отримав сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України.

Фото УОЗ ОДА

Обробка персональної інформації громадян відбувається в правовому полі України.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку