Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ метою профілактики малюкової смертності та створення анонімних умов для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишати їх в родині (підкинуту чи знайдену дитину), згідно зі спільним наказом МОЗ України та Міністерства внутрішніх справ України, розпорядження голови обласної державної адміністрації та відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації «Про відкриття в закладах охорони здоров’я області «Вікон життя» сьогодні на території Миколаївської області відкрито 24 «вікна життя».

«Вікно життя» є в Арбузинській, Баштанській, Березанській, Березнегуватській, Братській, Веселинівській, Вознесенській, Врадіївській, Доманівській, Єланецькій, Казанківській, Кривоозерській, Миколаївській, Новобузькій, Новоодеській, Очаківській, Снігурівській центральних районних лікарнях, Первомайській ЦМБЛ, Южноукраїнській міській лікарні, міських пологових будинках, міській дитячій лікарні №2 і міській лікарні №5 (у недавньому минулому – Вітовська ЦРЛ).

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Народження немовля – найважливіша подія в житті кожної жінки. Коли ти береш на руки крихітку, даровану тобі Богом, і вона, розмахуючи маленькими ручками та ніжками, знайомиться з оточуючим світом, вперше починає впізнавати матусю, вперше посміхається…
Це щастя, на жаль, не для всіх жінок світу є можливим. Зниження репродуктивного потенціалу молоді – сьогодні це світова тенденція. За даними Міністерства охорони здоров'я України (2013 рік), 1,2 мільйона українських пар - кожна п'ята пара в країні - не можуть народити дитину. Для них це щастя – недосяжна природнім шляхом мрія.
Але життя доволі мінливе, а доля не завжди і не для всіх повертається усміхненим обличчям, тому трапляється і так, що жінка вимушена за життєвими обставинами залишити свою дитинку. Чи є ці обставини об’єктивними, вирішуватиме надалі совість кожної людини. Та найкраще, що може дати біологічна мати новонародженій дитині, - це бути впевненою, що держава та небайдужі громадяни подбають про безпорадного малюка, залишеного без батьківської турботи.

Фото УОЗ ОДА

Не залишайте дитину на вулиці, будь-де! Подбайте про крихітний шанс немовляти на власне майбутнє, навіть якщо в ньому не буде вас особисто!
Будь ласка, будьте чуйними до власної плоті і крові. Якщо ви потрапили у складні життєві обставини, не бачите виходу, вам немає до кого звернутись по допомогу, залиште дитинку (це можна зробити і анонімно) у будь-якому закладі охорони здоров’я області.
Дайте малюкам шанс!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку