Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА10 лютого до обласної інфекційної лікарні поступив 40-річний чоловік з важким перебігом кору. Одним з ускладнень хвороби стала двостороння пневмонія та тромботичні ускладнення. У закладі він отримав все необхідне лікування від кору, та з двосторонньою пневмонією 19 лютого був переведений до обласної клінічної лікарні. Для цього задіяно обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Транспортували хворого, не перериваючи роботу апарату штучної вентиляції легень. Лікарі, як завжди, спрацювали спільними зусиллями злагоджено та оперативно.

Завдяки незмінному професіоналізму миколаївських лікарів сьогодні Миколаївська область, порівняно з ситуацією по Україні, має одні з найнижчих показників захворюваності на кір.
Пацієнт поступив у важкому стані, на штучній вентиляції легень до відділення інтенсивної терапії (реанімація). Проведено інтенсивну терапію за допомогою апарату ШВЛ, дезинтоксикаційну та антибактеріальну терапії, бронхоскопічну санацію дихальних шляхів тощо. Сьогодні пацієнт вже дихає самостійно, лікарям вдалося стабілізувати клінічний та рентгенологічний стан важкохворого. Адже в лікарні використовують добре відпрацьовані провідні методики і технології.
Чоловіка переведено до пульмонологічного відділення обласної клінічної лікарні, лікування продовжується.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку