Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 лютого до обласної дитячої інфекційної лікарні завітали радник голови ОДА з гуманітарних питань Євген Шевченко та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв. Вони перевірили хід та стан проведення ремонтних робіт, покликаних поліпшити умови перебування пацієнтів та їхніх батьків у закладі під час лікування.
Найближчим часом планується завершити ремонт чотирьох палат, щоб дітки, які перебувають на лікуванні та отримують якісну медичну допомогу, знаходилися в комфортних умовах.
За підсумками візиту керівництву лікарні надано ряд доручень щодо покращення санітарного стану та ефективного використання бюджетних коштів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що обласна дитяча інфекційна лікарня є спеціалізованим закладом, що надає допомогу населенню всієї Миколаївської області. Це одна з найголовніших фортець безпеки, життя та здоров’я дітей, тут отримують лікування діти з інфекційними захворюваннями. У 2017 році в лікарні отримали все необхідне лікування 4824 дитини, з них 1118 осіб - сільські жителі, і ще 3661 особа - жителі міста Миколаєва.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Минулого року перед обласною дитячою інфекційною лікарнею поставали та вирішені такі проблемні питання: відремонтовано кисневу рампу в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, проведено капітальний ремонт у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, замінено металопластикові вікна в приймальному відділенні та бухгалтерії, відремонтовано пожежну автономну сигналізацію на І поверсі будівлі, придбано автомобіль, введені в дію сонячні колектори на даху для отримання теплої води з квітня по листопад.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Залучено додаткові кошти на покращення матеріально-технічної бази закладу (584569,84 грн.), а саме: 30 медичних ліжок, мікроскоп, м’який інвентар (простирадла, рушники, пелюшки, наволочки), будівельні матеріали для ремонту підлоги в приймальному відділенні та ганку, а також для облаштування пандусу на центральному вході. Серед іншого, також придбано 3 холодильника для відділень, виготовлено проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту фасаду будівлі та її термосанації, встановлено 7 металопластикових вікон та 1 металопластикові двері в відділенні №2 та відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, проведено поточний ремонт одного приміщення пральні з заміною керамічної плитки на стінах та підлозі, заміною метало пластикових дверей.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Окрім того, відремонтовані апарат ШВЛ, аналізатор електролітів крові, оплачено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт відділення №2. Завдяки співпраці з благодійними фондами закуплено 24 функціональних ліжка, тумби та м’який інвентар, матраци та подушки.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку