Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 березня проведено відео-нараду під головуванням начальника управління Павла Георгієва за участю фахівців УОЗ ОДА, обласних спеціалістів, заступника начальника УОЗ ММР, головних лікарів закладів охорони здоров’я області та міста, районних та міських фтизіатрів, сімейних лікарів, терапевтів, невропатологів, кардіологів і ендокринологів.

Під час наради проаналізовано реєстр пацієнтів з орфанними захворюваннями, випадки летальності по обласному протитуберкульозному диспансеру і смертності від туберкульозу до одного року спостереження та на дому за підсумками 2017 року.

Фото УОЗ ОДА

Обговорено стан використання адміністративно-територіальними одиницями області субвенції на відшкодування вартості препаратів інсуліну у 2017 році, проблемні питання використання цільових видатків на лікарські засоби для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет у 2018 році та стан виконання Урядової програми «Доступні ліки».

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку