Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 березня проведено відео-нараду під головуванням начальника управління Павла Георгієва за участю фахівців УОЗ ОДА, обласних спеціалістів, заступника начальника УОЗ ММР, головних лікарів закладів охорони здоров’я області та міста, районних та міських фтизіатрів, сімейних лікарів, терапевтів, невропатологів, кардіологів і ендокринологів.

Під час наради проаналізовано реєстр пацієнтів з орфанними захворюваннями, випадки летальності по обласному протитуберкульозному диспансеру і смертності від туберкульозу до одного року спостереження та на дому за підсумками 2017 року.

Фото УОЗ ОДА

Обговорено стан використання адміністративно-територіальними одиницями області субвенції на відшкодування вартості препаратів інсуліну у 2017 році, проблемні питання використання цільових видатків на лікарські засоби для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет у 2018 році та стан виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку