Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відвідала Миколаївську область і під час свого візиту ознайомилася з роботою обласної дитячої інфекційної лікарні, Баштанської центральної районної лікарні, поспілкувалася з лікарями первинної ланки та студентами базового медичного коледжу.
До Миколаївщини в.о. міністра завітала разом зі своєю командою. Вона представила нового речника міністерства Олександра Ябчанку, який минулого року приїздив у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Він презентував нову збірку відповідей на актуальні питання медичної спільноти, що виникають в процесі реформування.
У неділю Уляна Супрун ознайомилася з роботою відділень обласної дитячої інфекційної лікарні.

«Я приємно вражена побаченим. Приїхала у неділю до лікарні позапланово, мене радо зустріли, провели екскурсію закладом, розповіли про роботу відділень, продемонстрували чудову реанімацію з сучасним обладнанням. Я мала змогу поспілкуватися і з головним лікарем. Мені було дуже приємно на власні очі переконатися у професіоналізмі лікарів, який у своїх відгуках підтвердили і пацієнти лікарні. Медичні працівники ставляться до роботи не лише дуже відповідально, а і з усією душею. Так, є деякі питання, що потребують вирішення, але обласна влада приділяє чималу увагу покращенню умов перебування пацієнтів і медпрацівників у закладі», - відзначила Уляна Супрун за підсумками візиту до лікарні.
Сьогодні разом з народним депутатом України Андрієм Вадатурським, радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим в.о. міністра охорони здоров’я України урочисто перерізала стрічку, відкривши відділення невідкладних станів і оновлене після капітального ремонту відділення інтенсивної терапії.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Вона переглянула також операційну та інші відділення і приміщення Баштанської центральної районної лікарні.
На придбання меблів, обладнання, капітальний ремонт відділення невідкладних станів, капітальний ремонт відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії за рахунок субвенції з державного бюджету надійшло 2860,0 тис. грн. та з районного бюджету були виділені кошти на співфінансування у сумі 150,0 тис. грн. Придбано обладнання для відділення невідкладних станів на загальну суму 1604049,30 грн.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Завершено також ремонтні роботи на першому поверсі чотирьохповерхового лікувального корпусу.
У нових сучасних відділеннях невідкладних станів і анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії медична допомога надаватиметься цілодобово.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Уляна Супрун у спілкуванні з головними лікарями Баштанської ЦРЛ і ЦПМД Аллою Барсегян і Оксаною Шпарук відзначила: «Ця лікарня – чудовий приклад постійного розвитку для інших. До речі, в міністерстві ми часто приводимо в приклад саме Баштанську ЦРЛ, як одну з провідних. І сьогодні ми ще раз в цьому переконалися. Важливу роль тут відіграє керівництво лікарні, чудові менеджери охорони здоров’я, які вміють знаходити спільну мову з представниками обласної та районної влади, депутатського корпусу. І яскравий приклад – відкриті відділення, що стало можливим за підтримки народного депутата України Андрія Вадатурського».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун також відзначила досягнення Миколаївської області у реалізації Урядової програми «Доступні ліки», формуванні госпітальних округів і вибудованої мережі первинної медичної допомоги. Окремо пані Міністр відмітила і досягнення у впровадженні в практику телемедицини.

Фото УОЗ ОДА

Спілкування з медичними працівниками Миколаївщини продовжилося в базовому медичному коледжі, де зібралися студенти, викладачі та керівники закладів охорони здоров’я області, лікарі первинної ланки.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Спілкуючись зі студентами, Уляна Супрун підкреслила: «Ви – наша надія і наше майбутнє. Адже у ваших руках в майбутньому здоров’я людей, і це дуже важлива і відповідальна справа. Але я щиро впевнена, що ви впораєтеся якнайкраще».

Фото УОЗ ОДА

У жвавій бесіді зі студентами вона відповідала на численні запитання стосовно реформування медичної галузі та можливого покращення умов роботи медпрацівників у найближчому майбутньому.

Фото УОЗ ОДА

«Міністерство разом з місцевими органами самоврядування кожної області робить все можливе для покращення умов праці медиків, підвищення заробітної платні до достойного рівня. Адже лікар – не кріпак, він повинен бути захищений своєю державою як юридично, так і фінансово».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Серед іншого, у спілкуванні з медиками йшлося про основні кроки реформування медичної галузі, нюанси ліцензування лікарів та багато іншого.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 661 особа

Надано допомогу 622 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку