Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 березня в ЦПСМД №2 м. Миколаєва за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксани Черненко, секретаря Миколаївської міської ради Тетяни Казакової, начальника УОЗ ММР Ірини Шамрай презентовано роботу інформаційної системи «Поліклініка без черг».
У рамках реформування галузі охорони здоров’я в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста впроваджується система управління потоком пацієнтів. У п’яти медичних закладах (ЦПМСД №№1, 2, 5, 6 і міській лікарні №4) вже запущено електронні системи охорони здоров’я, в т.ч. в чотирьох із них - «Поліклініка без черг». ЦПМСД №№3, 4 7 знаходяться на завершальному етапі підготовки підключення до сервісу. Лікарі первинної ланки міста готові заключати електронні декларації з пацієнтами.

Мета створення електронної системи - подолання застарілої організації потоку пацієнтів в державних поліклініках та медичних закладах. Рішення передбачає комплексне використання IT-інструментів: введення електронної черги у закладі, онлайн-запис на консультації та прийоми, логістична взаємодія лікарів, спеціалістів, діагностичних центрів та лабораторій між собою задля комфорту пацієнта.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Систему «Поліклініка без черг» побудовано на принципах відкритості. Модульна структура передбачає можливість подальшої модернізації та інтеграції системи з іншими системами, зокрема МІС (медичними інформаційними системами).

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

На сьогодні вже близько 16 000 пацієнтів щомісяця користуються електронним сервісом «Поліклініка без черг» по м. Миколаєву, що суттєво економить власний вільний час пацієнтів.
Пацієнтам IT-сервіс надає можливість записатися до лікаря за допомогою персонального комп’ютера, смартфона або тачскрін-терміналу в разі, якщо він встановлений у лікарні. Це економить час відвідувачів та дозволяє медперсоналу працювати у більш комфортних умовах, що позитивно впливає на якість лікування.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У ЦПМСД №2 всі робочі місця лікарів облаштовані комп’ютерами з підключенням до Інтернету. В Центрі встановлений термінал для запису на прийом для лікаря та монітор, на якому відображена інформація прийому лікарів онлайн та надається роз’яснювальна робота щодо проведення реформи. На завершальній стадії робота по закупівлі термопринтерів.
Станом на 14 березня цього року до лікарів на прийом здійснено 15558 записів.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку