Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСемінар на цю тему відбувся у Миколаєві 16 березня за участю представників управління охорони здоров’я облдержадміністрації, державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області, обласних спеціалістів.

Під час семінару обговорено алгоритм роботи уповноважених осіб в закладах охорони здоров’я, нормативно-правові акти, нові ліцензійні умови діяльності аптечних закладів, проаналізовано стан реалізації Урядової програми «Доступні ліки», правила та алгоритми для лікарів при виписуванні рецептів на лікарські засоби і працівників аптек при їх рецептурному відпуску.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку