Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні в будинку дитини працює 8 лікарів: 1 лікар невролог, 1 кардіолог і 6 педіатрів, які надають медичну допомогу маленьким вихованцям установи, корегують забезпечення особливого догляду та вигодовування. Але часто здоров'я дітей потребує допомоги й інших медичних фахівців. Її надають спеціалісти обласної дитячої клінічної лікарні, міських дитячих лікарень, приватні медичні центри. Ортопеди та офтальмологи, імунологи та дерматологи, інфекціоністи та психіатри, фахівці інших спеціальностей за направленням наших лікарів в індивідуальному режимі консультують малюків, встановлюючи точний діагноз, призначаючи потрібне лікування чи протезування, за необхідністю госпіталізують дітей.

В окремих випадках головний лікар установи домовляється про допомогу дітям, залишеним без батьківського піклування, які мають важкі вади здоров'я та розвитку з провідними спеціалістами науково-дослідницьких медичних центрів в Києві, Харкові, Одесі. Окрім лікування, діти отримують тут і оперативне втручання. Малюки, які потребують відновлювального лікування при патологіях опорно-рухового апарату, мають змогу пройти курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця.
Спеціалісти лікувальних закладів Миколаєва та області направляють дітей першого року життя, які мають важкі вроджені та набуті патології, в групу раннього втручання обласного будинку дитини для отримання комплексу реабілітаційних послуг.

Фото УОЗ ОДА

Низку лабораторних аналізів виконує лаборант будинку дитини, а складні, специфічні дослідження, які потребують спеціального обладнання, замовляються в державних та приватних лабораторіях лікувальних установ міста.
Слід зазначити, що багато лабораторних досліджень, лікувальних процедур, оперативних втручань у наш час коштують чимало. Тільки фахівці обласної дитячої клінічної лікарні та приватної медлабораторії «Валео» надають послуги вихованцям будинку дитини безкоштовно. Усі інші витрати беруть на себе благодійники. Саме завдяки їх допомозі ці діти змогли подолати недуги.
Усім відомо, що попередити захворювання чи лікувати його на ранніх стадіях розвитку значно ефективніше, ніж боротися з ним у пізньому занедбаному стані. Тому двічі на рік обласні спеціалісти різних спеціальностей залучаються до огляду дітей будинку дитини. Спільно з лікарями установи уточнюються діагнози маленьких пацієнтів, виробляється тактика лікування, намічаються реабілітаційні заходи. Взаємодія лікарів будинку дитини з фахівцями інших лікувальних установ - запорука забезпечення найефективнішої медичної допомоги кожному малюку.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку