Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 квітня в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Виклик туберкульозу» до Миколаївської області прибула делегація фахівців протитуберкульозної служби Дніпропетровської області по обміну досвідом в питаннях діагностики та організації лікування хворих на амбулаторному етапі.

Під час візиту відбулась зустріч з керівництвом управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, під час якої начальник управління Павло Георгієв розповів про позитивні досягнення у сфері боротьби з туберкульозом та перспективи розвитку протитуберкульозної служби Миколаївщини. Учасники делегації відвідали обласний протитуберкульозний диспансер, де ознайомились з роботою ЦЛКК, лабораторною діагностикою та інфекційним контролем у закладі.
Протягом наступних двох днів заплановано відвідування міського протитуберкульозного диспансеру, амбулаторій міста, протитуберкульозного кабінету та сімейних амбулаторій Вітовського району.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 661 особа

Надано допомогу 622 особам

Госпіталізовано 148 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку