Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо обласної станції переливання крові завітали фахівці обласного центру здоров’я, які під час зборів колективу розповіли про перші кроки медичної реформи, укладання декларації з лікарем тощо. Такі зустрічі проходять в рамках реалізації освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію», ініційованого управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі та створення у медичній спільноті середовища усвідомлених прихильників реформування.

Під час зборів медичним колективом обговорено реформування первинної ланки.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Метою кампанії є, зокрема, подальше інформування населення медичними працівниками, надання вичерпних та компетентних відповідей з питань реформування медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що Миколаївська обласна станція переливання крові за останніми дослідженнями є однією з кращих на території України по всім показникам діяльності. Кількість заготовлених доз КТ аферезного стає актуальним у випадках значної крововтрати і лишається необхідно обов’язковим компонентом при лікуванні онкогематологічних захворювань поширеність яких в Україні зростає. Значну кількість доз КТа, що перевищує середню кількість по країні (3,9 доз) зареєстровано у Миколаївській області (16,6) Київській (11,2), Одеській (8,8), Львівській (8,8) і в Житомирській (8,1) областях. Через відсутність обладнання не заготовляють КТ аферезний Чернігівська, Херсонська і Донецька області. Значно менше заготовили Кіровоградська (0,3 дози), Хмельницька (0,5 дози), Тернопільська (0,9), Харківська (1,0) і Сумська (1,0) області. (Макрооцінка діяльності регіональних служб крові України, кандидат медичних наук А.М. Чугрієв).

Фото УОЗ ОДА

Самозабезпеченість, доступність, якість і безпека продуктів крові та ефективність діяльності регіональної служби крові – основні критерії оцінки стану трансфузійної медицини в областях України.
Загальний своєчасний доступ до безпечних продуктів крові гарантованої якості і ефективності та оптимальне їх клінічне використання мають істотне значення для зміцнення системи охорони здоров'я України. Досягнення самодостатності в забезпечені якісною і безпечною донорською кров’ю є метою в реалізації Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом та для дотримання Рекомендацій ВООЗ і ЄС. Безпечні і стабільні запаси донорської крові більшість країн створюють на основі добровільного безплатного донорства та добре організованої і ефективної національної служби крові.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку