Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19 квітня проведено нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації з керівниками районних та міських закладів охорони здоров’я.
Під час наради заслухано доповідь заступника начальника управління Оксани Черненко про стан формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в Миколаївській області, проаналізовано бар’єри та перспективні напрямки.

Фото УОЗ ОДА

Начальник планово-фінансового відділу управління, головний бухгалтер Любов Савчук поінформувала присутніх щодо забезпечення моніторингу щодо здійснення закупівель лікарських засобів за Національним переліком за рахунок бюджетних коштів в області у 2018 році та виконання урядової програми «Доступні ліки».
Про стан автомонізації закладів охорони здоров’я та результати перших трьох тижнів національної компанії з вибору лікаря «Лікар для кожної сім’ї» доповіла начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.
На сьогодні Миколаївська область продовжує роботу в напрямку укладання декларацій пацієнтів з лікарями, ведеться активна роз’яснювальна робота в рамках реалізації освітнього проекту «Питаю. Вивчаю. Дію», ініційованого управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з метою інформування населення Миколаївської області щодо ходу та стану реформування медичної галузі.
Окрім того, під час наради обговорено проблемні питання педіатричної та акушерсько-гінекологічної служб. Про це доповіла обласний педіатр Наталія Єфремова.
Чималу увагу також приділено напрямкам розвитку системи організації стоматологічної допомоги в Україні та Миколаївській області, про що розповів головний лікар обласної стоматологічної поліклініки Анатолій Кобилянський.

Фото УОЗ ОДА

головний спеціаліст відділу управління персоналом та медичними кадрами, звернень громадян та мобілізаційної роботи Леся Поштаренко у своїй доповіді розкрила питання про виконання Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації протягом І кварталу 2018 року.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку