Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо участі у проведенні «Дня педіатра», що відбувся 26 квітня, запрошені обласні фахівці, педіатри міст та області, районні спеціалісти, лікарі загальної практики, завідуючі поліклінік та завідуючі педіатричними відділеннями дитячих поліклінік міста Миколаєва.
Приємною новиною є вручення відповідних дипломів і сертифікатів закладам, які підтвердили статуси «Лікарня, доброзичлива до дитини» (Снігурівська, Новоодеська, Баштанська та Доманівська ЦРЛ) і «Клініка, дружня до молоді» (Очаківська, Єланецька та Баштанська ЦРЛ).

Фото УОЗ ОДА

Під час заходу з доповіддю «Всеукраїнський тиждень імунізації» виступила обласний педіатр Наталя Єфремова, а обласний позаштатний дитячий інфекціоніст Любов Качаліна поінформувала присутніх про особливості перебігу кору.
Присутні також заслухали виступи завідуючої відділом організації епіддосліджень та моніторингу ДУ «Миколаївський лабораторний центр МОЗ України» Олени Табала щодо стану інфекційної захворюваності в Україні та Миколаївській області, обласного позаштатного дитячого фтизіатра Світлани Стригуль з проблемних питань дитячої фтизіатрії та обласного позаштатного дитячого імунолога Тетяни Оскіної щодо стану імунопрофілактики дитячого населення області.
Змістовною аналітичною доповіддю розпочала захід заступник директора з практичного навчання Миколаївського базового медичного коледжу Наталія Глущенко. Вона розповіла про результати проведеного опитування з питань імунізації.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку