Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 травня в обласній державній адміністрації проведено нараду під головуванням заступника голови ОДА з гуманітарних питань Євгена Шевченко з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, головними лікарями.
Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко виступила з доповіддю «Актуальні питання формування спроможної мережі та автономізації закладів охорони здоров'я області. Хід кампанії з вибору лікаря ПМД».

Спроможна мережа надання ПМД - організаційно інтегрована сукупність надавачів ПМД, здатних забезпечувати надання якісної, комплексної, безперервної і орієнтованої на пацієнта ПМД відповідно до соціально-демографічних характеристик населення, особливостей його розселення на відповідній території планування.

Фото УОЗ ОДА

Відповідно до наказу МОЗ України передбачається укладання декларацій між пацієнтами та лікарями у розрахунку: сімейний лікар – 1800, терапевт – 2000, педіатр – 900. Ці цифри можуть бути дещо більшими для лікарів, які працюють у селах.
Станом на 16.00 3 травня у Миколаївській області вже підписано 51067 декларацій.

Фото УОЗ ОДА

Участь у нараді взяли очільники та представники департаменту освіти та науки, управління капітального будівництва, управління містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, т.в.о. директора  КП «Дирекція з будівництва та реконструкції», начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
Від управління охорони здоров'я облдержадміністрації взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, начальник планово-фінансового відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Савчук і начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку