Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДля медпрацівників закладів охорони здоров'я області проведено семінар-нараду з питань організації надання медичної допомоги дітям в оздоровчих закладах. Захід відбувся в обласній дитячій клінічній лікарні 3 травня за участю обласних спеціалістів.

У вступній промові провідний фахівець управління Наталя Пономаренко окреслила основні питання та законодавчу базу щодо організації відпочинку і оздоровлення дітей в 2018 році.
Щодо медичного забезпечення дітей в літній період, епідрежиму, організації харчування доповіла представник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства держпродспоживслужби в Миколаївській області Олена Забалуєва.
Обласний дитячий інфекціоніст Любов Качаліна поінформувала учасників семінару щодо дифтерії та ангіни у дітей, кишкових дисфункцій, холери, грипу.
З питань профілактики дитячого травматизму виступив завідувач травматологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Євген Шестопалов.
Практичну частина семінару - заняття із використанням фантомів з проведенням заліку з питань невідкладної допомоги дітям в оздоровчий період - провели реаніматолог, старший ординатор РКЦ Андрій Грасюков і завідувач учбово-тренувальним відділом, лікар з медицини невідкладних станів Олександр Новіцький.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку