Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДля медпрацівників закладів охорони здоров'я області проведено семінар-нараду з питань організації надання медичної допомоги дітям в оздоровчих закладах. Захід відбувся в обласній дитячій клінічній лікарні 3 травня за участю обласних спеціалістів.

У вступній промові провідний фахівець управління Наталя Пономаренко окреслила основні питання та законодавчу базу щодо організації відпочинку і оздоровлення дітей в 2018 році.
Щодо медичного забезпечення дітей в літній період, епідрежиму, організації харчування доповіла представник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства держпродспоживслужби в Миколаївській області Олена Забалуєва.
Обласний дитячий інфекціоніст Любов Качаліна поінформувала учасників семінару щодо дифтерії та ангіни у дітей, кишкових дисфункцій, холери, грипу.
З питань профілактики дитячого травматизму виступив завідувач травматологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Євген Шестопалов.
Практичну частина семінару - заняття із використанням фантомів з проведенням заліку з питань невідкладної допомоги дітям в оздоровчий період - провели реаніматолог, старший ординатор РКЦ Андрій Грасюков і завідувач учбово-тренувальним відділом, лікар з медицини невідкладних станів Олександр Новіцький.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 806 осіб

Надано допомогу 751 особі

Госпіталізовано 217 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку