Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 травня в Миколаївському базовому медичному коледжі відбулись традиційні урочистості на честь Дня медичної сестри, що відзначається 12 травня.
Нагадаємо, що вперше ідея святкування Міжнародного дня медичної сестри з’явилася ще в 1953 році, але відзначати його почали з 1965-го. В 1974 році Міжнародна рада медсестер (ІСN) ухвалила офіційне рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл (1820-1910) – англійської сестри милосердя, організаторки служби сестер милосердя і системи підготовки кадрів середнього і молодшого медичного персоналу у Великобританії.

З привітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Сергій Губанов, відкриваючи урочистий захід.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Від імені облдержадміністрації з привітанням виступила заступник начальника УОЗ ОДА Оксана Черненко, яка вручила грамоти кращим з кращих медичних сестер. Вона також вручила нагороди від управління охорони здоров’я облдержадміністрації, відзначивши, що труд медичних сестер неоціненний та необхідний в усі часи.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Приєднались до привітань і президент асоціації медичних сестер, головній медичній сестрі Миколаївської області Надія Шульгіна, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, голова обкому профспілки Євгенія Заяць, представники обласної ради та служби організації інфекційного контролю.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За доброю традицією винуватців урочистостей очікував святковий концерт, підготовлений студентами та викладачами медичного коледжу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Більше фото дивіться тут

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 586 осіб

Надано допомогу 559 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку