Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА15 травня проведено нараду з питань створення спроможних мереж надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості, що відбулась під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи та за участю керівництва управління охорони здоров'я облдержадміністрації, голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, провідних фахівців обласного центру здоров'я.

У вступній промові Валентин Гайдаржи підкреслив важливість створення у Миколаївській області спроможної мережі надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості.
Про розробку містобудівної документації у населених пунктах, в яких планується перша черга будівництва та реконструкція амбулаторій за станом на 1 травня 2018 року з доповіддю виступила в.о.начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Світлана Григор’єва.
Щодо стану формування в області спроможних мереж надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості присутні заслухали змістовну доповідь заступника начальника управління – начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Оксани Черненко.

Фото УОЗ ОДА

Про стан реалізації виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року №983 та формування спроможних мереж на адміністративних територіях та територіях об’єднаних територіальних громад заслухано доповіді голів районних державних адміністрацій і об’єднаних територіальних громад.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку