Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ Южноукраїнській міській лікарні, в рамках виконання річного плану підвищення кваліфікації фахівців, проведено лікарняну конференцію.
Головний позаштатний інфекціоніст Южноукраїнської міської лікарні Нечитайло З.В. докладно доповіла про стан роботи з готовності закладу до можливого виникнення особливо небезпечних інфекцій на території міста. Попередження епідускладнень з особо небезпечних інфекцій – основна задача медпрацівників міста. Фахівець наголосила, що серед карантинних інфекцій холера залишається однією з небезпечних у зв'язку з масовим характером, швидкістю поширення серед населення, високою летальністю. Сприяють поширенню холери сучасні засоби пересування, значне зростання міграційних процесів, зменшення рівня доходів населення.

Головний позаштатний інфекціоніст докладно доповіла про заходи з запобігання поширення корі серед населення міста, про стан захворювання на кір в Україні та місті Южноукраїнську, міри профілактики, особливо вакцинацію, яка є максимально ефективною. Для профілактики захворювань на кір медичних працівників закладу придбано вакцину проти кору для щеплення медпрацівників. Фахівець наголосила про важливість дотримання санітарно – епідемічного режиму у відділеннях.

Фото УОЗ ОДА

Заступник головного лікаря з медичної частини Шикерська В.Л. змістовно та професійно доповіла про профілактику зараження та схеми лікування різноманітних груп вірусних хвороб - вірусні геморагічні лихоманки, які переважають в тропічних та субтропічних районах. Для цієї групи захворювань характерна наявність підвищення температури тіла до високих цифр (гарячки) та геморагічного синдрому.
Головний лікар Южноукраїнського ЦПМСД Нікітін А.В. доповів стан виконання роботи з початку функціонування НКП «Южноукраїнській центр первинної медико - санітарної допомоги», отримання лікувальним закладом ліцензії на здійснення медичної практики, забезпечення фахівців первинної ланки комп’ютерною технікою, підготовку персоналу до роботи on-line. Заклад проводить роботу з розробки програми «Поліклініка без черг».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 586 осіб

Надано допомогу 559 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку