Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ Южноукраїнській міській лікарні, в рамках виконання річного плану підвищення кваліфікації фахівців, проведено лікарняну конференцію.
Головний позаштатний інфекціоніст Южноукраїнської міської лікарні Нечитайло З.В. докладно доповіла про стан роботи з готовності закладу до можливого виникнення особливо небезпечних інфекцій на території міста. Попередження епідускладнень з особо небезпечних інфекцій – основна задача медпрацівників міста. Фахівець наголосила, що серед карантинних інфекцій холера залишається однією з небезпечних у зв'язку з масовим характером, швидкістю поширення серед населення, високою летальністю. Сприяють поширенню холери сучасні засоби пересування, значне зростання міграційних процесів, зменшення рівня доходів населення.

Головний позаштатний інфекціоніст докладно доповіла про заходи з запобігання поширення корі серед населення міста, про стан захворювання на кір в Україні та місті Южноукраїнську, міри профілактики, особливо вакцинацію, яка є максимально ефективною. Для профілактики захворювань на кір медичних працівників закладу придбано вакцину проти кору для щеплення медпрацівників. Фахівець наголосила про важливість дотримання санітарно – епідемічного режиму у відділеннях.

Фото УОЗ ОДА

Заступник головного лікаря з медичної частини Шикерська В.Л. змістовно та професійно доповіла про профілактику зараження та схеми лікування різноманітних груп вірусних хвороб - вірусні геморагічні лихоманки, які переважають в тропічних та субтропічних районах. Для цієї групи захворювань характерна наявність підвищення температури тіла до високих цифр (гарячки) та геморагічного синдрому.
Головний лікар Южноукраїнського ЦПМСД Нікітін А.В. доповів стан виконання роботи з початку функціонування НКП «Южноукраїнській центр первинної медико - санітарної допомоги», отримання лікувальним закладом ліцензії на здійснення медичної практики, забезпечення фахівців первинної ланки комп’ютерною технікою, підготовку персоналу до роботи on-line. Заклад проводить роботу з розробки програми «Поліклініка без черг».

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку