Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА24 травня в Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування проведено навчальний семінар «Автономізація медичних закладів і обговорення моделей організації первинної медичної допомоги в ОТГ Миколаївської області», в якому також взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко і начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Спеціалістами під час семінару проведено огляд медичної реформи та її основних складових, бюджетування практики та ЦПМД.
Серед доповідей, з якими виступили фахівці, також проаналізовано пріоритетні напрямки розвитку ПМД, ключові управлінські рішення керівника ЦПМД, економічну сторону практики, планування мережі в практичному аспекті.
Особливу увагу приділено організації роботи лікарської практики в умовах реформування системи охорони здоров’я: персонал, сервіс, планування тощо.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку