Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ конференц-залі обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг проведено тренінг для фахівців кабінетів «Довіра» закладів охорони здоров’я області.
Головною метою заходу є питання передачі базового пакету ВІЛ-послуг до закладів первинної медичної ланки та створення стійкої моделі надання ВІЛ-послуг у центрах первинної медико-санітарної допомоги Миколаївської області, вивчення питання забезпеченості швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію за рахунок міжнародних донорів.

У тренінгу взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, в.о. головного лікаря обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Світлана Стаханова та інші фахівці.

Особливу увагу приділено необхідності залучення сімейних лікарів до своєчасної діагностики ВІЛ-інфекції серед загального населення та направлення пацієнтів для отримання необхідного лікування.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку