Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Проблема виховання у дітей соціально безпечної поведінки на вулиці є важливою в умовах сьогодення.
В обласному будинку дитини з 21 до 27 травня проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги установи знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя, давали знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, перегляду мультиплікаційних фільмів та створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на велосипеді поблизу дороги.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення сюжетно-рольових ігор, які заохочували дітей до активної рухової діяльності. З урахуванням вікових можливостей дітей проведено цільові прогулянки, екскурсії до проїжджої частини дороги та серію інтегрованих занять. Батькам вихованців реабілітаційних груп презентували пам’ятку «Попередження  дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Працівники закладу взяли участь у Національному вебінарі з безпеки дорожнього руху «Відповідальні батьки» з метою підвищення рівня дорожньої культури.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку