Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 травня бригада швидкої медичної допомоги доставила до обласної клінічної лікарні 70-річного чоловіка у важкому стані. До відділення реанімації він поступив з порушенням мозкового кровообігу по ішемічному типу, лівостороннім гемипарезом і плегією лівої руки, тобто втратою рухової активності.
Діагностувавши інсульт, лікарі оперативно провели все необхідне додаткове обстеження, залучили вузьких спеціалістів та приступили до лікування, відповідно до протоколів надання медичної допомоги.

Як розповідає завідувач реанімаційним відділенням Вадим Кузьменко, виявилося, що чоловік є громадянином Франції і приїхав до Миколаєва в гості.

Фото УОЗ ОДА

До 29 травня медикам вдалося стабілізувати стан його здоров’я і зараз його оцінюють як середньої важкості. Пацієнта готують до переведення у неврологічне відділення для подальшого лікування, постійного моніторингу стану та медичного нагляду.

Фото УОЗ ОДА

Вже відновлено рухові функції, є значне покращення. В найближчому майбутньому, щойно це дозволятиме його стан здоров’я, чоловіка буде транспортовано за місцем проживання, де він проходитиме реабілітаційний та відновлювальний період.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку