Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 травня бригада швидкої медичної допомоги доставила до обласної клінічної лікарні 70-річного чоловіка у важкому стані. До відділення реанімації він поступив з порушенням мозкового кровообігу по ішемічному типу, лівостороннім гемипарезом і плегією лівої руки, тобто втратою рухової активності.
Діагностувавши інсульт, лікарі оперативно провели все необхідне додаткове обстеження, залучили вузьких спеціалістів та приступили до лікування, відповідно до протоколів надання медичної допомоги.

Як розповідає завідувач реанімаційним відділенням Вадим Кузьменко, виявилося, що чоловік є громадянином Франції і приїхав до Миколаєва в гості.

Фото УОЗ ОДА

До 29 травня медикам вдалося стабілізувати стан його здоров’я і зараз його оцінюють як середньої важкості. Пацієнта готують до переведення у неврологічне відділення для подальшого лікування, постійного моніторингу стану та медичного нагляду.

Фото УОЗ ОДА

Вже відновлено рухові функції, є значне покращення. В найближчому майбутньому, щойно це дозволятиме його стан здоров’я, чоловіка буде транспортовано за місцем проживання, де він проходитиме реабілітаційний та відновлювальний період.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку