Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВажливим показником, який характеризує розвиток системи охорони здоров’я, є надання якісної медичної допомоги матерям і дітям. 30 травня в Первомайському районі проведено семінар-нараду за участю фахівців управління охорони здоровя облдержадміністрації, головних лікарів ЦРЛ, районних акушер-гінекологів, педіатрів, неонатологів, анестезіологів-реаніматологів.
Міський акушер-гінеколог Людмила Чинякова виступила зі змістовною доповіддю щодо стану надання медичної допомоги в пологових будинках та відділеннях області станом на перше травня поточного року.

В.о. головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Пліткін у своєму виступі проаналізував недоліки організації надання медичної допомоги новонародженим у пологових будинках і відділеннях та взаємозв’язок з обласною дитячою клінічною лікарнею.

Фото УОЗ ОДА

Щодо актуальних питань невиношуваності вагітності виступив доцент кафедри акушерства та гінекології №1 ОНМУ Віктор Малюк.
Головний експерт за напрямком «Неонатологія» Наталія Мартьянова провела ретельний аналіз діяльності неонатальної служби в області за 2015-2017 роки та І квартал 2018 року.
За цей же період доповідачами Первомайської ЦМБЛ проаналізовано роботу дитячого реанімаційного відділення лікарні. Присутні також заслухали доповідь з питань алгоритму надання невідкладної медичної допомоги недоношеним новонародженим в умовах акушерських стаціонарів тощо.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку