Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 травня на базі Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги співробітники головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з адміністрацією закладу провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання.
Пожежну небезпеку, в даному випадку, становлять меблі та постільні речі, медичне обладнання, присутність значної кількості людей, а також їх перебування в нічний час (вдень - до 750 людей, з яких 350 - обслуговуючого персоналу), вночі до 450 (з них 150 - обслуговуючий персонал).

За легендою, через коротке замикання електропроводки в одній з палат  урологічного відділення, виникла пожежа та утворилося щільне задимлення в коридорах четвертого та п’ятого поверхів. Адміністрація закладу евакуювала хворих та персонал, вжила заходи з гасіння займання вогнегасниками, сповістила за екстреним номером «101» та знеструмила будівлю. Стало відомо, що на четвертому поверсі урологічного відділення залишилися відрізаними від шляхів евакуації 2 співробітників на п’ятому поверсі, в травматологічному відділенні - 1 хворий.

Фото УОЗ ОДА

По прибуттю рятувальниками проведено розвідку приміщень, евакуйовано умовних постраждалих на свіже повітря, подано стволи на гасіння пожежі та захист суміжних приміщень. Для координації дій організовано роботу штабу на пожежі.

Фото УОЗ ОДА

Підсумовуючи, заступник начальника головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Михайло Гриб підкреслив: «Подібні заходи на об’єктах з масовим перебуванням людей мають носити систематичний характер. Рятувальники та адміністрація закладу, таким чином, працюють у взаємодії та відточують правильність дій на випадок виникнення позаштатної ситуації. Загалом навчання пройшли на оцінку «задовільно», учасниками доведено готовність до виконання дій за призначенням».

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку