Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 травня на базі Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги співробітники головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з адміністрацією закладу провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання.
Пожежну небезпеку, в даному випадку, становлять меблі та постільні речі, медичне обладнання, присутність значної кількості людей, а також їх перебування в нічний час (вдень - до 750 людей, з яких 350 - обслуговуючого персоналу), вночі до 450 (з них 150 - обслуговуючий персонал).

За легендою, через коротке замикання електропроводки в одній з палат  урологічного відділення, виникла пожежа та утворилося щільне задимлення в коридорах четвертого та п’ятого поверхів. Адміністрація закладу евакуювала хворих та персонал, вжила заходи з гасіння займання вогнегасниками, сповістила за екстреним номером «101» та знеструмила будівлю. Стало відомо, що на четвертому поверсі урологічного відділення залишилися відрізаними від шляхів евакуації 2 співробітників на п’ятому поверсі, в травматологічному відділенні - 1 хворий.

Фото УОЗ ОДА

По прибуттю рятувальниками проведено розвідку приміщень, евакуйовано умовних постраждалих на свіже повітря, подано стволи на гасіння пожежі та захист суміжних приміщень. Для координації дій організовано роботу штабу на пожежі.

Фото УОЗ ОДА

Підсумовуючи, заступник начальника головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Михайло Гриб підкреслив: «Подібні заходи на об’єктах з масовим перебуванням людей мають носити систематичний характер. Рятувальники та адміністрація закладу, таким чином, працюють у взаємодії та відточують правильність дій на випадок виникнення позаштатної ситуації. Загалом навчання пройшли на оцінку «задовільно», учасниками доведено готовність до виконання дій за призначенням».

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 524 особи

Надано допомогу 487 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходыв

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку