Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні в Миколаєві урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 центру первинної медико-санітарної допомоги №1, що знаходиться за адресою: пров. 1-й Шосейний, 1.
Заклад відкрито у 1966 році, як медичний пункт для надання допомоги дитячому населенню району Широка Балка, а з 1980 року таку допомогу стало отримувати і доросле населення району.
В 2013 році медична амбулаторія отримала статус сімейної амбулаторії №2 ЦПМСД №1. В амбулаторії первинну медико-санітарну допомогу отримують 9941 особа,  з них  діти - 2111.
В сімейній амбулаторії працюють: 1 сімейний лікар, 1 терапевт та 1 педіатр.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Реконструкція будівлі розпочата у 2017 році підрядником ТОВ «МОНАРХ СТРОЙ», які вчасно та якісно виконали всі роботи.

Фото УОЗ ОДА

Витрати на реконструкцію та закупівлю медичного обладнання, інвентарю, меблів склали 4 981 161,62 грн. Також придбано три комп’ютери та принтер на суму 35 009,00 грн.
Загальна площа амбулаторії була збільшена в 6 разів: з 50,7 м2 до 396,2 м2; замінено газове опалення на електричне. І найвизначніше - на другому поверсі споруджено дві службові квартири загальною площею 129,4 м2, які після процедури оформлення відповідної документації  чекають молодих фахівців закладу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Сімейна амбулаторія отримала і сучасне оснащення: електрокардіограф, спірограм, забезпечена комп’ютерною технікою, підключена до мережі Інтернет.
В закладі працює денний стаціонар на три ліжка, «електронна черга» пацієнтів, активно заповнюються декларації по вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
Приміщення амбулаторії оглянули та привітали медиків і жителів району заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та інші почесні гості.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Серед важливих подій варто також відзначити передачу амбулаторії сучасного мобільного діагностичного комплексу сімейного лікаря вартістю 50 000 грн.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку