Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА7 червня обласну дитячу клінічну лікарню та обласну дитячу інфекційну лікарню відвідали заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євген Шевченко голова обласної ради Вікторія Москаленко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв та депутати обласної ради. Вони передали закладам нове медичне обладнання.

Йдеться про обладнання на суму 63,5 тис. грн. для нагальних потреб обласної дитячої інфекційної лікарні, а саме дефібрилятор «Cardio – Aid» 360-B (Венгрія), шприцевий насос SN – 50 (Англія), аспіратор ASKIR 36 BR (Італія), яке буде розподілено в відділення анестезіології та інтенсивної терапії та відділення №2.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

В онкогематологічне відділення та відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні передано комплекти медичної апаратури: хірургічний аспіратор та шприцевий інфузомат.

Фото УОЗ ОДА

Миколаївська обласна дитяча лікарня отримала оновлене обладнання для відділень реанімації та інтенсивної терапії, а також онкогематологічного відділення – три інфузійні двоканальні дозатори (для проведення інфузійної терапії дітям з розрахунком часу та кількості лікарського засобу при введенні), а також три медичні аспіратори (для санації трахеобронхіального дерева та відсмоктування рідини з порожнин). Хірургічний відсмоктувач використовується при всіх хірургічних операціях, а також у реанімаційних відділеннях. Шприцевий дозатор – працює з пацієнтами майже безперервно, дозволяє із заданої періодичністю вводити пацієнтам необхідні дози ліків.

Фото УОЗ ОДА

Як відзначили медики, це обладнання є суттєво необхідним для надання медичної допомоги дітям у цих відділеннях.

Фото УОЗ ОДА

Павло Георгієв підкреслив значущість плідної співпраці з обласною владою, що дозволяє значно покращувати якість надання медичної допомоги населенню завдяки оновленню матеріально-технічної бази, покращенню умов перебування пацієнтів в закладах охорони здоров’я області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку