Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Миколаївській області стартувала реалізація проекту «Регіональний діалог з питань реформи охорони здоров'я». Партнери – Миколаївський місцевий благодійний фонд «Вихід» та Миколаївський обласний центр здоров’я – обговорили ключові питання за підтримки управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Мета проекту: налагодження соціального діалогу між органами місцевого самоврядування, керівниками та лікарями закладів первинної мережі надання медичної допомоги, населенням з метою просування реформи в галузі охорони здоров’я та зниження соціальної напруги.

Серед передбачених проектом заходів: аналіз перебігу процесу автономізації закладів охорони здоров’я, визначення проблемних питань взаємодії керівників закладів охорони здоров’я, що автономізуються, та місцевої влади; місцевих програм щодо надання стимулів в сфері охорони здоров’я. А також проведення моніторингу впровадження приписної кампанії (укладання декларацій пацієнтів з лікарями), соціологічного дослідження, підготовка аналітичного звіту результатів дослідження, публічного обговорення в форматі круглого столу.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку