Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Миколаївській області стартувала реалізація проекту «Регіональний діалог з питань реформи охорони здоров'я». Партнери – Миколаївський місцевий благодійний фонд «Вихід» та Миколаївський обласний центр здоров’я – обговорили ключові питання за підтримки управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Мета проекту: налагодження соціального діалогу між органами місцевого самоврядування, керівниками та лікарями закладів первинної мережі надання медичної допомоги, населенням з метою просування реформи в галузі охорони здоров’я та зниження соціальної напруги.

Серед передбачених проектом заходів: аналіз перебігу процесу автономізації закладів охорони здоров’я, визначення проблемних питань взаємодії керівників закладів охорони здоров’я, що автономізуються, та місцевої влади; місцевих програм щодо надання стимулів в сфері охорони здоров’я. А також проведення моніторингу впровадження приписної кампанії (укладання декларацій пацієнтів з лікарями), соціологічного дослідження, підготовка аналітичного звіту результатів дослідження, публічного обговорення в форматі круглого столу.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку