Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо обласної клінічної лікарні 12 червня завітали голова обласної ради Вікторія Москаленко, заступник начальника управління – начальник відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Оксана Черненко та голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІ, депутат обласної ради Михайло Талпа. Вони переглянули роботу відділень та вручили лікарні нове медичне обладнання для відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також акушерсько-гінекологічного відділення.

Це обладнання є суттєво необхідним для надання медичної допомоги пацієнтам цих відділеннях. Вартість обладнання складає 63840 грн., та включає в себе: дозатор інфузійний двоканальний для проведення інфузійної терапії з розрахунком часу та кількості лікарського засобу при введенні, аспіратор медичний для санації трахеобронхіального дерева та відсмоктування рідини з порожнин.

Фото УОЗ ОДА

Оновлення медичного обладнання обласної клінічної лікарні та забезпечення надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню області стало можливим завдяки постійній плідній співпраці управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласною владою.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 720 осіб

Надано допомогу 663 особам

Госпіталізовано 180 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку