Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДо Дня медичного працівника в академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулись традиційні щорічні урочисті нагородження кращих з кращих медиків Миколаївщини та святковий концерт.
12 червня привітали медичних працівників з професійним святом зі сцени театру голова облдержадміністрації Олексій Савченко, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов і голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць.

Під час заходу вручено почесні грамоти і подяки облдержадміністрації, обласної ради, Миколаївської міської ради, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та  міської ради, ради профспілок і нагрудні знаки Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

На адресу медиків пролунало чимало теплих слів та щирих побажань, подяк за врятовані життя і несення варти на сторожі здоров’я населення Миколаївської області.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

До дня медичного працівника, перегортаючи сторінки цілого року життя, варто відзначити, що 2017-2018-ий – роки активного впровадження та реалізації медичної реформи. Робота управління та спільні зусилля медичних працівників і обласної влади принесли за цей час чимало досягнень, значних якісних змін у показниках діяльності галузі.
Основний ресурс медичної галузі, її скарб - це, безперечно, люди. У галузі  охорони здоров’я працюють 20 500 осіб, з них – 3328 лікарів та 8225 середніх медпрацівників. Забезпеченість лікарями в розрахунку на 10 тисяч населення становить 29,0, середніми медичними працівниками – 71,6.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За сухими цифрами статистики ховаються людські долі. Як медичних працівників, так і тисяч людей, життя яких врятували медики. Щодня чарівники в білих халатах роблять все можливе для збереження здоров’я жителів Миколаївської області, подекуди творять справжні дива, перемагаючи у запеклих боях за життя людини.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Як часто ми говоримо, що медики щодня рятують життя тисячі людей, але розумієш повноту слів насправді лише тоді, коли стикаєшся з цим особисто. Таких прикладів безліч. Та щоразу лікарі сором’язливо кажуть: «Це ж просто наша робота…», і знову і знову рятують людей.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації ведеться робота щодо омолодження кадрового складу лікарів, залучаються молоді спеціалісти – лікарі-інтерни.
Створюються належні умови для заохочення молодих фахівців для роботи в лікувальних закладах області: за 2017 рік забезпечено житлом 19 медичних працівників: 10 лікарів (з них молодих спеціалістів – 8) та 9 середніх медичних працівників (з них 2 молодих спеціаліста).
Рішенням вісімнадцятої позачергової сесії сьомого скликання Миколаївської обласної ради термін дії обласної Програми «Медичні кадри Миколаївщини» на 2013-2017 роки продовжено на період до 2018 року включно.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Медична спільнота пишається кожним зі своїх колег: тими, які працюють у сімейних амбулаторіях та на ФАПах, в центрах первинної медико-санітарної допомоги, у центральних, районних, міських та обласних лікарнях.
Дякуємо кожному працівнику галузі охорони здоров’я за сумлінну працю та вітаємо з професійним святом. Бажаємо щастя та міцного здоров’я, добробуту та успіхів на професійній ниві, сімейного затишку, добра, миру та злагоди.
Зі святом вас, шановні медичні працівники!

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 609 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку