Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАТака тема засідання круглого столу, що відбувся 13 червня за участю голови Правління БО «Українці проти туберкульозу» Віталія Руденко, в.о. головного лікаря Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру Ігоря Полякова та інших спеціалістів.
Під час засідання розглянуто питання підвищення ефективності комунікації з ключовими зацікавленими сторонами, проаналізовано ситуацію щодо захворюваності на туберкульоз в Миколаївській області та проведено обговорення планів координації для їх включення в регіональні стратегії.

Метою проведення круглого столу є сприяння розробці ефективної  Миколаївської обласної програми протидії туберкульозу, обговорення планів координації для їх включення в регіональні стратегії, пропозиції щодо розробки обласного комплексного плану міжвідомчої та міжсекторальної взаємодії у протидії епідемії туберкульозу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Круглий стіл організований в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров'я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку