Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА20-22 червня відбувся візит представників протитуберкульозної служби та закладів первинної медико-санітарної допомоги Львівської області до закладів охорони здоров’я Миколаївської області з метою ознайомлення з правовими та організаційними аспектами амбулаторного лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз. Фахівці обмінялись досвідом впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування хворих.
Під час візиту делегація зустрілась з заступником начальника лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентиною Олабіною, обговорили епідситуацію з туберкульозу,  особливості реформування фтизіатричної служби в Миколаївській області.

Відвідали бактеріологічну та клініко-діагностичну лабораторії, рентгенологічну службу, стаціонарні відділення Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру, прийняли участь у засіданні ЦЛКК. Вивчали нові методи діагностики туберкульозу , алгоритми передачі хворих  для продовження лікування на амбулаторному етапі,   маршрут пацієнта та механізм передачі ліків в заклади первинної ланки.  

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Відвідавши протитуберкульозний кабінет міської лікарні №5, ДОТ-кабінети ЦПМСД №4 м. Миколаєва та амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Пересадівка, вивчали впровадження амбулаторних моделей лікування, орієнтованих на потреби пацієнта, забезпечення щоденного контрольованого лікування, відстеження загострення туберкульозу, виявлення побічних реакцій на протитуберкульозні препарати, співпрацю  із соціальною службою, психологом, фтизіатром щодо лікування, проблем чи складних життєвих обставин хворого, активний пошук пацієнтів, які відірвались від лікування та спостереження контактів.
В ході спілкування фахівці обмінялись досвідом кращих напрацювань з діагностики та організації лікування туберкульозу в обох регіонах.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 640 осіб

Надано допомогу - 604 особам

Госпіталізовано - 195 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку