Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ метою удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію серед населення Новоодеського району, спеціалістом лабораторії обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, психологом центру та менеджером громадської організації «Суспільного здоров’я та позитивних дій «Час життя» для районних спеціалістів, сімейних лікарів, завідувачів АЗП-СМ та ФП Новоодеського району проведено семінар на тему: «Консультування і тестування швидкими тестами на ВІЛ».

Інформація представлена в доступній формі з залученням мультимедійних пристроїв, а також проведено практичну частину, учасники семінару ставили чимало запитань та отримували змістовні відповіді.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 688 осіб

Надано допомогу 619 особам

Госпіталізовано 178 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку