Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ метою удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію серед населення Новоодеського району, спеціалістом лабораторії обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, психологом центру та менеджером громадської організації «Суспільного здоров’я та позитивних дій «Час життя» для районних спеціалістів, сімейних лікарів, завідувачів АЗП-СМ та ФП Новоодеського району проведено семінар на тему: «Консультування і тестування швидкими тестами на ВІЛ».

Інформація представлена в доступній формі з залученням мультимедійних пристроїв, а також проведено практичну частину, учасники семінару ставили чимало запитань та отримували змістовні відповіді.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 538 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку