Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМинулого тижня між Миколаївським обласним наркологічним диспансером Миколаївської обласної ради та Міжнародною гуманітарною медичною некомерційною організацією «Лікарі без кордонів» підписаний Меморандум про співпрацю.
Меморандум підписаний з метою забезпечення реалізації Програми лікування вірусного гепатиту С в місті Миколаєві на базі Миколаївського обласного наркологічного диспансеру. Метою програми є зниження захворюваності і смертності пацієнтів з вірусним гепатитом С серед пацієнтів, які будуть включати колишніх споживачів ін’єкційних наркотиків та осіб, що живуть з ВІЛ.

Конкретні завдання Програми:
1. Забезпечення доступу та якісної діагностики і безкоштовного лікування вказаного контингенту осіб.
2. Забезпечення пацієнтів пакетом психосоціальної освіти та консультування з метою сприяння утриманню пацієнтів у сфері надання медичної допомоги, завершенню лікування і профілактиці реінфекції.
Міжнародна гуманітарна медична некомерційна організація «Лікарі без кордонів» реалізуватиме Проект протягом 18 місяців в якості пілотного проекту, щоб продемонструвати доцільність нової моделі лікування вірусного гепатиту С, яка може бути прийнятою і розширеною Міністерством охорони здоров’я України.
Міжнародна гуманітарна медична некомерційна організація «Лікарі без кордонів» буде надавати консультації, безкоштовний скринінг, підтверджуюче тестування і безкоштовне лікування хворих з позитивним результатом скринінгу вірусного гепатиту С в рамках зазначеної вище цільової групи населення.
В ході реалізації Проекту будуть надаватись такі послуги:
1. Пакет психосоціальної освіти та консультування.
2. Безкоштовний скринінг, підтверджуюче тестування і лікування.
3. Нарощування потенціалу.
4. Передача знань, отриманих шляхом проведення семінарів і конференцій.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку