Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА3 липня проведено відео-нараду управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулась під головуванням очільника управління Павла Георгієва.
Однією з важливих тем, що обговорювались, є укладання декларацій, як підготовчий етап до переходу на нову систему фінансування закладів первинної медичної допомоги. З такою доповіддю виступила начальник обласного центру здоров’я Оксана Баланська.

Нагадаємо, що перетворення медичних закладів з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства (КНП або КП) є обов’язковою умовою приєднання до реформи. Тільки в статусі КНП/КП заклади охорони здоров’я зможуть укладати договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.
На даний час в області у статусі КП працюють 10 закладів первинної мережі: КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня Вознесенської міської ради, Вознесенський міський ЦПМСД, Вознесенський районний ЦПМСД, КНП ЦПСМД «Коблеве» Коблівської сільської ради, Веселинівський КНП ЦПМСД Веселинівської селищної ради, НКП Южноукраїнський міський центр ПМСД, КП Первомайський міський ЦПМСД, КП Первомайський районний ЦПМСД Первомайської районної ради, КНП Баштанський РЦ ПМСД. Двома закладами: КП Первомайський міський ЦПМСД та Веселинівський КНП ЦПМСД Веселинівської селищної ради,  укладено договори з Національною службою здоров’я України.

Фото УОЗ ОДА

У нараді взяли участь обласні спеціалісти, головні лікарі обласних і районних закладів охорони здоров’я.
Вони заслухали змістовну доповідь головного експерта за напрямом «Дерматологія» Ірини Максимової щодо стану захворюваності хворобами, що передаються переважно статевим шляхом, в області.
Про стан надання отоларингологічної допомоги населенню області доповів експерт за напрямом «Отоларингологія» Валерій Шевчук.
Щодо стану надання медичної допомоги дітям з кардіологічними захворюваннями заслухано доповідь члена групи експертів за напрямом «Педіатрія» Ольги Количевої.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку