Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями міський пологовий будинок №3 відвідав депутат Верховної Ради України Борис Козир, який на урочистих зборах колективу вручив завідуючому відділення анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку Володимиру Базовкіну Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» та відповідний почесний знак.

На вручені Грамоти також були присутніми голова адміністрації Заводського району м. Миколаєва Віктор Дмитрук, в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації з материнства та дитинства Людмила Чинякова та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, які також привітали Володимира Базовкіна з почесною нагородою та відзначили віддану працю колективу пологового будинку №3.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку