Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями висококваліфіковані лікарі обласної клінічної лікарні та обласної офтальмологічної лікарні провели складну операцію 51-річному жителю Миколаївщини, повернувши йому одну з головних радощів життя – можливість бачити світ власними очима. Для проведення операції залучено кращих з кращих спеціалістів, адже окрім важкої вродженої патології, пацієнт має чимало супутніх захворювань.

Проведення операції – необхідний крок для зняття больового синдрому та повернення зору – ускладнювалося супутніми захворюваннями. Саме тому бригада лікарів з обласної офтальмологічної лікарні (завідувач другим мікрохірургічним відділенням Галина Діденко, дікар-ординатор Ганна Січко, медична сестра Ольга Кулікова) прибула з необхідним обладнанням до обласної клінічної лікарні, яка надала своїх анестезіологів-реаніматологів (Едуард Старосєк).

Фото УОЗ ОДА

Після операції, яка пройшла вдало, пацієнта переведено до обласної офтальмологічної лікарні, де він отримав дбайливий медичний нагляд у післяопераційний період. Та вже вчора його виписано додому з подальшим амбулаторним наглядом.

Фото УОЗ ОДА

Щастя людини складається з простих речей: можливість ходити, бачити світ, любити і дбати про близьких. Саме здоров’я робить людину щасливою. Тож бережіть здоров’я своє та своїх близьких, адже це безцінний дар, даний нам від народження.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 711 осіб

Надано допомогу 657 особам

Госпіталізовано 147 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку