Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАФахівці Южноукраїнської міської лікарні разом з педіатрами Южноукраїнського МЦПМСД активно долучилися до проведення заходів Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Організовано виступи та бесіди, круглі столи за темами «Грудне вигодування – здоровий початок життя», «Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку».

У відділеннях лікарні активно використовують інформаційні матеріали з підтримки грудного вигодування та Всесвітнього тижня грудного вигодування - 2018. Лікарі та батьки бажають захистити малюків і дати їм тільки найкраще. Саме тому так важливо грудне вигодовування. З молоком матері немовля отримує унікальні поживні речовини, вітаміни, а також антитіла проти багатьох інфекційних хвороб.

Фото УОЗ ОДА

Грудне вигодовування забезпечує відчуття безпеки і комфорт малюків. Дитина зростає здоровою, а мама зберігає внутрішній спокій.
Здоров’я дітей та матерів завжди буде під надійним захистом медичних працівників.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку