Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАФахівці Южноукраїнської міської лікарні разом з педіатрами Южноукраїнського МЦПМСД активно долучилися до проведення заходів Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Організовано виступи та бесіди, круглі столи за темами «Грудне вигодування – здоровий початок життя», «Грудне вигодовування – ключ до сталого розвитку».

У відділеннях лікарні активно використовують інформаційні матеріали з підтримки грудного вигодування та Всесвітнього тижня грудного вигодування - 2018. Лікарі та батьки бажають захистити малюків і дати їм тільки найкраще. Саме тому так важливо грудне вигодовування. З молоком матері немовля отримує унікальні поживні речовини, вітаміни, а також антитіла проти багатьох інфекційних хвороб.

Фото УОЗ ОДА

Грудне вигодовування забезпечує відчуття безпеки і комфорт малюків. Дитина зростає здоровою, а мама зберігає внутрішній спокій.
Здоров’я дітей та матерів завжди буде під надійним захистом медичних працівників.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку