Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПроведено засідання круглого столу «Впровадження пілотного проекту з використання сучасних методів лабораторної діагностики в Одеській та Миколаївській областях за підтримки організації РАТН у рамках реалізації Проекту «Challenge TB» («Виклик туберкульозу»), в якому взяли участь представники міжнародної організації РАТН,  в.о. головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру, фахівці Одеського центру соціально значущих хвороб та Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Засідання відкрив начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Георгієв, який відмітив успіхи протитуберкульозної служби Миколаївщини в подоланні туберкульозу, високий рівень технічного оснащення лабораторії обласного протитуберкульозного диспансеру з мікробіологічної діагностики туберкульозу.

Фото УОЗ ОДА

В рамках реалізації пілотного проекту обговорений алгоритм взаємодії Одеської та Миколаївської протитуберкульозних служб щодо використання сучасних методів молекулярно-генетичного обстеження пацієнтів Одеської області на базі лабораторії обласного протитуберкульозного диспансеру.

Фото УОЗ ОДА

Подолання епідемії туберкульозу можливе за умови використання нових протитуберкульозних препаратів, призначення яких можливе лише при обстеженні пацієнтів на більш сучасному молекулярно-генетичному рівні. На сьогодні таким обладнанням оснащено Миколаївський обласний протитуберкульозний диспансер.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку