Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗаступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко взяв участь у відео-селекторній нараді МОЗ України щодо стану впровадження урядової програми «Доступні ліки».
В ході наради стало відомо, що на сьогодні в області використано майже 97 % коштів субвенції з державного бюджету, виписано 434 тисячі  рецепти з яких отоварено 348 тисяч.

Коментуючи проведену роботу, заступник голови ОДА звернув увагу на проблемний аспект впровадження програми у Миколаївські області, а саме на недостатню кількість залучених аптечних закладів. Із 210 суб’єктів господарювання, що працюють в області та розповсюджують медичні препарати  участь в програмі «Доступні ліки» приймають 47 відсотків.
Враховуючи зазначене Євген Шевченко закликав власників приватних аптек долучитись до програми.
«Впроваджуючи «Доступні ліки» на Миколаївщині стикнулися з проблемою залучення аптечних закладів. Розумію, що аптечні заклади, які беруть участь у програмі «Доступні ліки» знаходяться у нерівних конкурентних умовах порівняно з аптеками, які не беруть участь у цій програмі.  І все ж таки, закликаю всіх власників аптек, долучайтесь до урядової програми «Доступні ліки», це дасть змогу більшій кількості хворих на  серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу, бронхіальні астми, які не мають змоги оплатити вартість препаратів, отримати необхідні їм ліки і врятувати життя!», - наголосив Євген Шевченко.
Зазначимо, що 3 серпня наказом МОЗ були внесені зміни до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Відтак тепер для лікування хворих на бронхіальну астму, діабет ІІ типу та серцево-судинні захворювання доступний 261 препарат, з яких 59 безкоштовні.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку