Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗаступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко взяв участь у відео-селекторній нараді МОЗ України щодо стану впровадження урядової програми «Доступні ліки».
В ході наради стало відомо, що на сьогодні в області використано майже 97 % коштів субвенції з державного бюджету, виписано 434 тисячі  рецепти з яких отоварено 348 тисяч.

Коментуючи проведену роботу, заступник голови ОДА звернув увагу на проблемний аспект впровадження програми у Миколаївські області, а саме на недостатню кількість залучених аптечних закладів. Із 210 суб’єктів господарювання, що працюють в області та розповсюджують медичні препарати  участь в програмі «Доступні ліки» приймають 47 відсотків.
Враховуючи зазначене Євген Шевченко закликав власників приватних аптек долучитись до програми.
«Впроваджуючи «Доступні ліки» на Миколаївщині стикнулися з проблемою залучення аптечних закладів. Розумію, що аптечні заклади, які беруть участь у програмі «Доступні ліки» знаходяться у нерівних конкурентних умовах порівняно з аптеками, які не беруть участь у цій програмі.  І все ж таки, закликаю всіх власників аптек, долучайтесь до урядової програми «Доступні ліки», це дасть змогу більшій кількості хворих на  серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу, бронхіальні астми, які не мають змоги оплатити вартість препаратів, отримати необхідні їм ліки і врятувати життя!», - наголосив Євген Шевченко.
Зазначимо, що 3 серпня наказом МОЗ були внесені зміни до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. Відтак тепер для лікування хворих на бронхіальну астму, діабет ІІ типу та серцево-судинні захворювання доступний 261 препарат, з яких 59 безкоштовні.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку