Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМедики Миколаївщини взяли участь в обласних урочистих заходах, присвячених Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України. Кращі з кращих медиків удостоєні честі підняти великий Прапор України - завідувач відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Юрій Чадаєв та лікар-анестезіолог дитячий міської дитячої лікарні №2 Марина Гаврилішина.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під безпосереднім керівництвом Юрія Чадаєва з 1991 року в складі відділення анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні функціонує реанімаційно-консультативний центр. Ця технологія значно покращила рівень надання невідкладної допомоги дитячому населенню області. Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Марина Гаврилишина - дитячий анестезіолог, загальний стаж її роботи складає 35  років. Професійно грамотна, користується повагою серед хворих та колег і неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та виносилась подяка за сумлінну працю та надання якісної медичної допомоги хворим.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 538 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку