Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА29 серпня голова обласної державної держадміністрації Олексій Савченко та його заступники Євген Шевченко і В’ячеслав Бонь, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв відвідали обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та ознайомилися з роботою сучасної диспетчерської швидкої медичної допомоги. Під час візиту також передано п’ять машин швидкої медичної допомоги.
У ході спілкування з керівниками закладів охорони здоров’я медичними працівниками Олексій Савченко вручив Павлу Георгієву почесну відзнаку голови обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Миколаївщини, зміцнення демократичної, соціальної і правової України.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що Миколаївським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 16 травня 2018 року розпочато відкриті торги щодо закупівлі 5 одиниць автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» з обладнанням. 10 000,00 тис. грн. виділено за рахунок вільного залишку обласного бюджету та 2400,00 тис. грн. – за рахунок залишку коштів медичної субвенції з державного бюджету на початок року.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Аукціон відбувся 2 серпня, за результатами якого переможцем стало ТОВ «АВТОСПЕЦПРОМ». Договір укладено 13 серпня цього року, сума угоди – 11 500,00 тис. грн.

Фото УОЗ ОДА

Єдину регіональну оперативно-диспетчерську службу створено протягом 2016 року згідно з проектом «Технічне переоснащення оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Миколаївської області та підключення диспетчерської до телекомунікаційної мережі загального користування», який був включений до програми регіонального розвитку, що може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік та Стратегії регіонального розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

З лютого 2017 року оперативно-диспетчерська служба обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф приймає та обробляє виклики Е(Ш)МД м. Миколаєва. У березні-квітні 2017 року вся територія Миколаївської області поступово переведена на приймання викликів за номером 103 через.
Станом на 26.04.2017 робота оперативно-диспетчерської служби центру охоплює всю територію Миколаївської області та проблемні питанні під час її функціонування відсутні.

Фото УОЗ ОДА

Бюджет проекту становив 8 250,0 тис. грн., з яких 6 093,246 тис. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку та 2 156,754 грн. – кошти місцевих бюджетів.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 580 особам

Госпіталізовано 150 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку