Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ метою поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Арбузинського району в комунальне некомерційне підприємство «Арбузинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» придбано оснащення за кошти районного бюджету та бюджетів Арбузинської і Благодатненської об’єднаних територіальних громад.

Серед важливих придбань гематологічний аналізатор та центрифуга, аналізатори сечі, фотометр, медичні банкетки та шафи для зберігання медикаментів та документів, медичні ліхтарики, неврологічні молоточки, тест-смужки для виявлення гепатиту С, В, ВІЛ-інфекції, тропоніни, ноутбуки та БФП для лікарів, сплiт-система настiнного типу, холодильники та інше.
Придбане обладнання надасть можливість сімейним лікарям здійснювати обстеження пацієнтів на первинній ланці, проводити загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, білірубін, білок та інше.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Районна адміністрація та голови ОТГ постійно приймають активну участь в дооснащенні закладів охорони здоров’я району згідно з наказами МОЗ України.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 665 осіб

Надано допомогу 620 особам

Госпіталізовано 188 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку