Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ вересні під егідою обласного наркологічного диспансеру,  в рамках реалізації проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров'я», у Миколаєві відбулась робоча зустріч за участю працівників Українського інституту політики громадського здоров'я (м. Київ).

У зустрічі взяли участь заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Черненко, регіональний керівник проекту замісної підтримувальної терапії (далі – ЗПТ) в Миколаївській області Петро Римар, представники управління охорони здоров'я облдержадміністрації, управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, обласного наркологічного диспансеру, обласного центру надання паліативної допомоги та інтегрованих послуг, центрів первинної медико-санітарної допомоги №4 та №6 м. Миколаєва та неурядових громадських організацій задіяних у наданні психосоціального супроводу хворим з ВІЛ-інфекцією та синдромом залежності від опіоїдів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час зустрічі розглянуто актуальні питання провадження ЗПТ для хворих з синдромом залежності від опіоїдів в Миколаївській області з врахуванням зміни фінансування програми ЗПТ  та поширення цієї програми на первинну ланку надання медичної допомоги населенню.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Учасники робочої зустрічі ознайомились з провадженням програми ЗПТ в Миколаївському обласному наркологічному диспансері та центрах первинної медико-санітарної допомоги №4 та №6 м. Миколаєва.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку