Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ вересні під егідою обласного наркологічного диспансеру,  в рамках реалізації проекту «Інтеграція лікування залежності та ВІЛ-інфекції у первинну ланку охорони здоров'я», у Миколаєві відбулась робоча зустріч за участю працівників Українського інституту політики громадського здоров'я (м. Київ).

У зустрічі взяли участь заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Черненко, регіональний керівник проекту замісної підтримувальної терапії (далі – ЗПТ) в Миколаївській області Петро Римар, представники управління охорони здоров'я облдержадміністрації, управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, обласного наркологічного диспансеру, обласного центру надання паліативної допомоги та інтегрованих послуг, центрів первинної медико-санітарної допомоги №4 та №6 м. Миколаєва та неурядових громадських організацій задіяних у наданні психосоціального супроводу хворим з ВІЛ-інфекцією та синдромом залежності від опіоїдів.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Під час зустрічі розглянуто актуальні питання провадження ЗПТ для хворих з синдромом залежності від опіоїдів в Миколаївській області з врахуванням зміни фінансування програми ЗПТ  та поширення цієї програми на первинну ланку надання медичної допомоги населенню.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Учасники робочої зустрічі ознайомились з провадженням програми ЗПТ в Миколаївському обласному наркологічному диспансері та центрах первинної медико-санітарної допомоги №4 та №6 м. Миколаєва.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку