Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному будинку дитини відкрито кабінет АВА-терапії. Його необхідність зумовлена зростаючою кількістю дітей з розладами поведінки та синдромом аутизму. Сьогодні  одним з  ефективних засобів  корекції аутизму вважають метод прикладного аналізу, або АВА-терапії, тобто прикладного аналізу поведінки.

Поведінкова корекція аутизму у дітей дуже важлива. ЇЇ головне завдання - допомогти дитині з певними порушеннями в розвитку адаптуватися до навколишнього середовища і прийняти в житті суспільства найбільш повноцінну участь. Ефективність роботи безпосередньо залежить від кваліфікації фахівця. Тому психолог закладу дистанційно пройшов спеціальне навчання у Міжнародній Асоціації ВСВА Ізраїлю «Аутизм: Корекційна робота на основі аналізу поведінки – АВА». Підготовку спеціаліста здійснено за рахунок благодійного фонду «Hand of Hope».

Фото УОЗ ОДА

Відремонтувати приміщення, зробити його реконструкцію та придбати спеціальні меблі для нового кабінету допоміг Швейцарський благодійний фонд «Світлана». Дидактичний матеріал, навчальні посібники придбані за рахунок благодійного фонду Олени Куликової. Загальна сума витрат на створення належних умов склала 150 тис. грн.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку