Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ об’єктиві знову обласна дитяча клінічна лікарня – хірурги провели унікальну в своєму роді операцію, видаливши 17-річній дівчинці велику кісту правої нирки, що сягала 5 сантиметрів у діаметрі.
Як розповідає завідувач хірургічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні Дмитро Чеканов, пацієнтка поступила до лікарні 17 серпня зі скаргами на гострий біль у животі. Під час проведення ультразвукового дослідження було виявлено велику кісту правої нирки. Комп’ютерна томографія діагноз підтвердила.

Для консультування у ході проведення малоінвазивної операції Дмитро Чеканов запросив онкоуролога обласного онкологічного диспансеру Олександра Меда.
Унікальність операції полягає в тому, що до цього ендоскопічна ретроперинатальна хірургія застосовувалася лише для дорослих пацієнтів -  проведення такого оперативного втручання потребує ювелірного підходу.
Операція пройшла вдало та незабаром дівчину виписали з лікарні для подальшого амбулаторного спостереження.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

«Успішна операція, яку виконали наші медики є підтвердженням їхньому професіоналізму. Надання якісних медичних послуг жителям області – це одне з першочергових завдань, яке ставить до виконання голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Особливо це стосується медичної допомоги дітям. Крім того, облдержадміністрація ставить пріоритетним питання закупівлі необхідного обладнання до лікарень області, що дає медикам можливість проводити такі унікальні та складні операції», - коментує заступник голови ОДА Євген Шевченко.
Як зазначає начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв, проведення цієї малоінвазивної операції стало можливим завдяки сучасному обладнанню - лапароскопічна стійка Karl Storz з набором інструментів вартістю 6,5  млн грн, придбана цього року за кошти обласного бюджету.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 621 особа

Надано допомогу 548 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку