Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні, мета якої – збільшення кількості лікарень, готових до надання належної медичної допомоги хворим з гострим ішемічним інсультом. В рамках виконання заходів «Обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» в обласній клінічній лікарні для неврологів, анестезіологів, лікарів лабораторної діагностики, МРТ-, КТ-діагностики проведені відповідні семінари, тренінги.

Тренінги проходили на базі неврологічного відділення та реанімації, йшлося про організацію та проведення тромболітичної терапії в умовах обласної клінічної лікарні для надання якісної медичної допомоги хворим на гострий ішемічний інсульт. Адже саме обласна клінічна лікарня стає центром проведення тромболітичної терапії в Миколаївській області. Сюди швидка привозитиме пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги – проведення тромболітичної терапії в так зване «терапевтичне вікно».
Це той час від початку захворювання, в яке ще можна зробити заходи, що усувають першопричину хвороби. Наприклад, видалити або розчинити тромб або емболії, закупорив судину при інсульті або інфаркті (це можна зробити тільки в першу годину від початку захворювання). Після цього часу в хворому органі розвиваються незворотні наслідки, і завдання лікаря - підтримувати життєво важливі функції, боротися з можливими ускладненнями і так далі.

Фото УОЗ ОДА

Цього року в рамках обласної програми також придбано для обласної клінічної лікарні УЗД-апарат експертного класу, новітнє обладнання для ендоскопічних обстежень.
Важливо відзначити, що постійне підвищення кваліфікації, засвоєння нових методів та новітніх технологій є невід’ємною частиною роботи лікарів Миколаївської області. Питання профілактики та лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби знаходиться на постійному контролі обласної влади.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 589 осіб

Надано допомогу 533 особам

Госпіталізовано 167 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку