Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМиколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні, мета якої – збільшення кількості лікарень, готових до надання належної медичної допомоги хворим з гострим ішемічним інсультом. В рамках виконання заходів «Обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» в обласній клінічній лікарні для неврологів, анестезіологів, лікарів лабораторної діагностики, МРТ-, КТ-діагностики проведені відповідні семінари, тренінги.

Тренінги проходили на базі неврологічного відділення та реанімації, йшлося про організацію та проведення тромболітичної терапії в умовах обласної клінічної лікарні для надання якісної медичної допомоги хворим на гострий ішемічний інсульт. Адже саме обласна клінічна лікарня стає центром проведення тромболітичної терапії в Миколаївській області. Сюди швидка привозитиме пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги – проведення тромболітичної терапії в так зване «терапевтичне вікно».
Це той час від початку захворювання, в яке ще можна зробити заходи, що усувають першопричину хвороби. Наприклад, видалити або розчинити тромб або емболії, закупорив судину при інсульті або інфаркті (це можна зробити тільки в першу годину від початку захворювання). Після цього часу в хворому органі розвиваються незворотні наслідки, і завдання лікаря - підтримувати життєво важливі функції, боротися з можливими ускладненнями і так далі.

Фото УОЗ ОДА

Цього року в рамках обласної програми також придбано для обласної клінічної лікарні УЗД-апарат експертного класу, новітнє обладнання для ендоскопічних обстежень.
Важливо відзначити, що постійне підвищення кваліфікації, засвоєння нових методів та новітніх технологій є невід’ємною частиною роботи лікарів Миколаївської області. Питання профілактики та лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби знаходиться на постійному контролі обласної влади.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку