Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21-22 вересня в Коблево (Миколаївська область) проходить науково-освітня конференція-семінар ортопедів-травматологів, в якій взяли участь лікарі не лише нашої, а і Одеської та Херсонської областей. Серед лекторів – видатні постаті сучасної медицини, академіки та професори з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Херсона. На відкритті з вступним словом виступили заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко та заступника начальника міського управління охорони здоров’я Віктор Фаюк. Вони привітали учасників конференції на Миколаївській землі, побажали плідної праці, обміну досвідом та нових професійних досягнень.

 


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Варто відзначити, що конференції ортопедів-травматологів такого масштабу у Миколаївській області не проводились близько 20 років. Цей прорив став можливим завдяки співпраці Національної академії медичних наук України, Асоціації ендопротезування України, Миколаївської, Одеської та Херсонської обласних асоціацій ортопедів-травматологів та за ініціативи управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, експертів з профільних напрямків.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Серед доповідей та змістовних лекцій, панельних дискусій обговорено низку важливих питань травматології та ортопедії, такі як: модульне ендопротезування при пухлинах кісток, пері протезна інфекція після ендопротезування суглобів, ЗД-моделювання у ревізійній хірургії, реконструктивно-відновлювальна хірургія при пухлинах тазу, сучасні тенденції лікування переломів проксимального відділу стегнової кістки та інше.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку