Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДААсоціація анестезіологів України спільно з Асоціацією медичних сестер провели семінар на базі обласної клінічної лікарні, в ході якого розглянуто питання: «Медсестринство – невід’ємна частина охорони здоров’я в Україні», «Безпека і комфорт пацієнтів в операційній та палатах інтенсивної терапії».
Мета проведення заходу - підвищення мотивації середнього персоналу галузі анестезіології та інтенсивної терапії у наданні кваліфікованої та якісної медичної допомоги через поглиблення знань, відпрацювання практичних навичок.

Окрім теоретичної частини, проведено також майстер-клас з відпрацювання навичок «Алгоритми катетеризації периферійних вен».

Фото УОЗ ОДА

У ході семінару розглянуто актуальність ускладнень під час виконання катетеризації периферійних вен, проаналізовано ризик травмування голкою, бактеріальної контамінації, катетерасоційовані інфекції, повітряної емболії, світову статистику з вказаних питань.
Учасникам семінару представлено інноваційні медичні вироби для інфузій, проведено лекцію «Контамінація часточками, фталатами та хімічне забруднення під час внутрішньовенної інфузії».
У семінарі та його організації також взяли участь голова Асоціації медичних сестер Надія Шульгіна, голова Асоціації анестезіологів Миколаївської області Богдан Михайлов, профільні обласні експерти.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку