Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДААсоціація анестезіологів України спільно з Асоціацією медичних сестер провели семінар на базі обласної клінічної лікарні, в ході якого розглянуто питання: «Медсестринство – невід’ємна частина охорони здоров’я в Україні», «Безпека і комфорт пацієнтів в операційній та палатах інтенсивної терапії».
Мета проведення заходу - підвищення мотивації середнього персоналу галузі анестезіології та інтенсивної терапії у наданні кваліфікованої та якісної медичної допомоги через поглиблення знань, відпрацювання практичних навичок.

Окрім теоретичної частини, проведено також майстер-клас з відпрацювання навичок «Алгоритми катетеризації периферійних вен».

Фото УОЗ ОДА

У ході семінару розглянуто актуальність ускладнень під час виконання катетеризації периферійних вен, проаналізовано ризик травмування голкою, бактеріальної контамінації, катетерасоційовані інфекції, повітряної емболії, світову статистику з вказаних питань.
Учасникам семінару представлено інноваційні медичні вироби для інфузій, проведено лекцію «Контамінація часточками, фталатами та хімічне забруднення під час внутрішньовенної інфузії».
У семінарі та його організації також взяли участь голова Асоціації медичних сестер Надія Шульгіна, голова Асоціації анестезіологів Миколаївської області Богдан Михайлов, профільні обласні експерти.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 683 особи

Надано допомогу 621 особі

Госпіталізовано 193 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку