Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА2 жовтня відбулася відео-нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю фахівців обласного управління, заступника начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Фаюка.
У ході наради розглянуто проблемні питання, які виникають в процесі списання лікарських засобів та виробів медичного призначення. Тему розкрила заступник начальника планово-фінансового відділу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Соколовська.

З доповіддю про стан захворюваності на туберкульоз серед дітей та підлітків за 9 місяців 2018 року виступила член групи експертів за напрямком «Фтизіатрія» Світлана Стригуль.
Щодо дотримання стандартів інфекційного контролю з туберкульозу та роботи у вогнищах туберкульозної інфекції виступила головний експерт за напрямком «Фтизіатрія» Євгенія Баненкова.
Про стан лабораторної діагностики хвороб, що передаються статевим шляхом, та захворювання шкіри розповіла головний експерт за напрямком «Дерматовенерологія» Ірина Максимова.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку